Margainio aliejus sveikatai

Mūsų patarimai

Peršalus ar sloguojant, 50 ml margainių aliejaus suplakite su 5 lašais arbatmedžių eterinio aliejaus. Mišiniu įtrinkite krūtinę, nugarą, tepkite nosies landas.

Nudegimų, įtrūkimų ar psoriazės ir egzemos pažeistas vietas kasdien tepkite margainių aliejumi arba dėkite kompresus – marlės gabaliuką suvilgykite pašildytu aliejumi ir uždėję ant pažeistos vietos palaikykite. Margainių aliejų galite maišyti su juodgrūdžių aliejumi (santykiu 2:1).

 

Stangrinamoji, odos spalvą gerinanti ir smulkias raukšleles lyginanti kaukė veidui

3 šaukštus margainių aliejaus išmaišykite ir pašildykite su 1 šaukštu avokadų aliejaus. Aliejumi gausiai ištepkite veido odą arba ant veido uždėkite mišiniu sudrėkintą audinio (marlės) gabalėlį ir pagulėkite maždaug pusvalandį. Aliejaus likučius nuvalykite servetėle. Procedūrą atlikite 2 kartus per savaitę.

 

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra pažintinio - rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius, o esant būtinybei (pvz., dėl galimų alerginių reakcijų, netoleravimo ar dėl kitų priežasčių), pasitarkite gydytoju.

Turite klausimų parašykite mums
Parašykite mums
Vardas*:
Telefonas:
El. paštas*:
Tekstas*: