0
Prekių krepšelis yra tusčias.
Lazdyno riešutų aliejus sveikatai

Mūsų patarimai

Veido odos valymui - ant šiltu vandeniu suvilgyto vatos tampono užlašinkite keletą lašų lazdynų riešutų aliejaus ir nuvalykite odą. Procedūrą kartokite kasdien prieš miegą.

Veido spalvos pagerinimui - vieną arbatinį šaukštelį lazdynų riešutų aliejaus sumaišykite su 1 – 2 lašais apelsinų arba kiparisų eterinio aliejaus, šiuo mišiniu suvilgykite pirštus ir masažuodami įtrinkite į odą.

Nuo inkštirų - vieną valgomąjį šaukštą lazdynų riešutų aliejaus kruopščiai sumaišykite su 5 lašais eukaliptų eterinio aliejaus, 2 lašais kiparisų eterinio aliejaus ir 3 lašais šalavijų eterinių aliejaus. Mišiniu kasdien patepkite nuvalytą veido odą.

 

Mišinys, švelniai saugantis nuo žalingų saulės spindulių

Lygiomis dalimis sumaišykite lazdynų riešutų, sezamų, avokadų ir graikinių riešutų aliejaus. Mišiniu kartu su apsauginiu kremu, ištepkite odą prieš kaitinantis saulėje. Tokį pat mišinį naudokite ir po saulės vonių, oda bus pamaitinta ir sudrėkinta. Prieš lepindamiesi saulės voniomis, nenaudokite vien tik gryno aliejų mišinio, nes aliejaus apsauga labai trumpalaikė - 20 - 30 min. Tačiau kartu su apsauginiu kremu, odą ne tik papildomai pamaitinsite ir sudrėkinsite, bet ir suteiksite jai dailaus atspalvio ir žvilgesio, ji mažiau išsausės.

 

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra pažintinio - rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius, o esant būtinybei (pvz., dėl galimų alerginių reakcijų, netoleravimo ar dėl kitų priežasčių), pasitarkite gydytoju.

Turite klausimų parašykite mums
Parašykite mums
Vardas*:
Telefonas:
El. paštas*:
Tekstas*: