0
Prekių krepšelis yra tusčias.
Kanapių sėklų aliejus sveikatai

Mūsų patarimai

Kanapių aliejus, dėl itin mažo sočiųjų riebalų kiekio, per trumpą laiką netinkamai laikomas gali oksiduotis ir apkarsti, todėl šį aliejų rekomenduojame laikyti tamsioje, vėsioje vietoje, o ilgesniam laikymui užšaldyti.

Jei jūsų oda sausa ir nuolat jaučiate tempimą

Sumaišykite arbatinį šaukštelį avižinių miltų su šaukšteliu grietinėlės bei tiek pat kanapių sėklų aliejaus. Mišinį užtepkite ant veido, palaikykite 5 – 10 minučių ir nuplaukite drungnu vandeniu. 

 

Masažinis mišinys maudžiant sąnariams, jaučiant įtempimą ir nuovargį

Kanapių sėklų aliejų vos pašildykite vandens garų vonelėje ir įlašinkite levandų ir rozmarinų eterinio aliejaus (vienam šaukštui kanapių aliejaus – trys lašeliai eterinio aliejaus). Masažuojamaisiais judesiais įtrinkite reikiamas vietas.

 

Mišinys slenkant plaukams

5 valgomuosius šaukštus kanapių sėklų aliejaus pašildykite vandens garų vonelėje. Įlašinkite po du lašus kalendrų, rožmedžių ir ramunėlių eterinio aliejaus. Mišinį gerai įtrinkite į galvos odą ir į plaukus per visą jų ilgį. Pridenkite plaukus polietileniniu maišeliu, apgaubkite rankšluosčiu ir palaikykite dvi valandas. Keletą kartų išplaukite šampūnu. Kartokite kartą per savaitę.

 

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra pažintinio - rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius, o esant būtinybei (pvz., dėl galimų alerginių reakcijų, netoleravimo ar dėl kitų priežasčių), pasitarkite gydytoju.

Turite klausimų parašykite mums
Parašykite mums
Vardas*:
Telefonas:
El. paštas*:
Tekstas*: