Chia sėklų aliejus sveikatai

Mūsų patarimai

Ispaninių šalavijų arba čija sėklų aliejų maišykite su kitomis kosmetikos priemonėmis – šlakeliu praturtinkite kremų, losjonų, pienelių, balzamų sudėtį.

Naudokite jį vietoj naktinio kremo – kas vakarą prieš miegą pirštų galiukais keletu lašų aliejaus švelniai patepkite vos sudrėkintą veido odą ir švelniai įmasažuokite. Nepamirškite švelniais patapšnojimais palepinti paakių odos, šis aliejus jautrioms vietoms ypač tinka.

Aliejumi tepkite labai sausą, paraudusią, spuoguotą, išbertą, senstančią, pavargusią, šerpetojančią, įtrūkusią, nudegusią ar kitų problemų kamuojamą odą, naudokite masažiniuose mišiniuose, vieną ar su kitomis priemonėmis nagų odelių, rankų, sausų pėdų, alkūnių minkštinimui, lūpų drėkinimui. Probleminei odai ypač tiks chia sėklų ir juodųjų indiškų kmynų (juodgrūdžių) aliejaus mišinys lygiomis dalimis.

Prieš deginantis saulėje, šiek tiek ispaninių šalavijų sėklų aliejaus maišykite su apsauginiu losjonu ir tepkite odą. Tai padės apsaugoti odą nuo išdžiūvimo ir sumažins kenksmingą saulės spindulių poveikį.

Chia sėklų aliejus puikiai dera su kanapių sėklų, arganų riešutų ir simondsijų (jojoba) aliejumi, kartu su vienu iš šių arba visų šių aliejų mišinys – tai nepakartojama natūrali visos kūno odos puoselėjimo priemonė, naudokite ant drėgnos odos po dušo, vonios ar saulės.

Šis aliejus – puiki sausų, lūžinėjančių, besišakojančių plaukų ir jų galiukų priežiūros priemonė, tinka naudoti kaip kondicionierių.

Šlaką šio aliejaus maišykite su druska, jogurtu, medumi ar grietinėle ir pilkite į vonią. Oda jums atsidėkos šilkiniu švelnumu...

 

Visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo - informacinio pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.

Produktai

Turite klausimų parašykite mums
Parašykite mums
Vardas*:
Telefonas:
El. paštas*:
Tekstas*: