loading

Vynuogių kauliukų nerafinuotas aliejus, 50 ml

Vitaminas E
Vitaminas E
Omega 6
Omega 6
Vynuogių kauliukų nerafinuotas aliejus, 50 ml
Vynuogių kauliukų nerafinuotas aliejus, 50 ml
img

Šiuo metu prekės laikinai neturime. Parašykite mums, jei norėtumėte gauti pranešimą apie prekės gavimą

Nerafinuotas vynuogių kauliukų aliejus gausus nesočiųjų riebalų rūgščių  (ypač linolo arba Omega-6 rūgščių), vitaminų A ir E, kurių dėka oda ilgiau išlaiko natūralią drėgmę, atitolinami senėjimo požymiai.

Vartojimas

Mūsų spaudžiamas vynuogių kauliukų aliejus aliejus 50 ml buteliuke su dozatoriumi naudojamas kaip kosmetikos priemonė. Lengvos tekstūros, greit susigeriantis vynuogių kauliukų aliejus  teigiamai veikia žvarbaus vėjo nugairintą, saulės nusvilintą odą, veiksmingai padeda švelninti ir lyginti kaklo bei paakių odą. Labai tinkamas veido ir kūno masažui, taip pat akių makiažui valyti. Šis aliejus puikiai reguliuoja odos drėgmės balansą, gali būti naudojamas kaip bazinis aliejus masažui, tinkamas maišyti su kitais, sunkesniais aliejais. Populiarus kaip anticeliulitinių masažų mišinių dalis. Tinkamas riebiai ir problemų kamuojamai odai, išsausėjusiai,  smulkių traumų, įtrūkimų, sumušimų, įpjovimų, nudegimų kamuojamai odai prižiūrėti. Rekomenduojamas muilų, losjonų, kremų ir kitokių kosmetinių priemonių praturtinimui. Buteliukas itin patogus naudoti, tokį patogu nešiotis su savimi rankinėje, kišenėje, ar turėti visuomet po ranka darbo vietoje. Tai gali būti puiki, jauki ir naudinga dovana!

Laikymo sąlygos

Laikyti kambario temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Kilmės šalis

Geriausia iki

Žiūrėti ant pakuotės

Žiūrėti ant pakuotės

Gamintojas

UAB „Supermaisto kompanija“

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra pažintinio - rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius, o esant būtinybei (pvz., dėl galimų alerginių reakcijų, netoleravimo ar dėl kitų priežasčių), pasitarkite gydytoju.

Sudėtis

100% vynuogių kauliukų aliejus

Panašūs produktai
Turite klausimų parašykite mums
Parašykite mums
Vardas*:
Telefonas:
El. paštas*:
Tekstas*: