loading

Avokadų nerafinuotas aliejus, 100 ml

Vitaminas E
Vitaminas E
Avokadų nerafinuotas aliejus, 100 mlAvokadų nerafinuotas aliejus, 100 mlAvokadų nerafinuotas aliejus, 100 mlAvokadų nerafinuotas aliejus, 100 ml
Avokadų nerafinuotas aliejus, 100 ml
Avokadų nerafinuotas aliejus, 100 ml
Avokadų nerafinuotas aliejus, 100 ml
Avokadų nerafinuotas aliejus, 100 ml
img

PAKUOTĖ: 00489

  • 4,50 €

  • 6,50 €

  • 33,00 €

4,50 €

Apmokėjimai:

Avokadų aliejuje ypač gausu mononesočiųjų riebalų rūgščių, teigiamai veikiančių širdies ir kraujagyslių sistemą, galinčių padėti sumažinti blogojo cholesterolio kiekį kraujyje. Aliejuje taip pat nemažai vitamino E, padedančio atitplinti senėjimo procesus, gerinančio odos išvaizdą ir spalvą, užkertančio kelią smulkių raukšlelių susidarymui. Šis aliejus pasižymi ypač aukšta smilkimo temperatūra (nerafinuotas smilksta prie 249, o rafinuotas prie 270 laipsnių Celsijaus), todėl aliejus tinkamas maistui ruošti aukštoje temperatūroje. Pasižymi ypač drėkinančiomis ir ląstelių atsinaujinimą skatinačiomis savybėmis.

Avokadų tėvynė – Meksika ir Centrinė Amerika. Avokadų aliejus spaudžiamas iš sunokusių ar net pernokusių džiovintų vaisių minkštimo. Prieš spaudžiant aliejų, vaisiai nulupami, išimami kauliukai, susmulkinami ir džiovinami. Sudžiūvusios avokado skiltelės sutrinamos ir šaltuoju būdu spaudžiamas aliejus.

Avokadų aliejus yra drumstas, nuo gelsvos iki tamsiai žalios spalvos, priklausomai nuo rūšies ir augimo sąlygų. Žemesnėje temperatūroje šis aliejus tirštėja, pasidaro klampus.

Šiame aliejuje yra visko, ko reikia sveikatai ir grožiui – baltymų, angliavandenių, polinesočiųjų ir mononesočiųjų riebalų rūgščių, vitaminų A, B, E ir D, lecitino, sterolių, skvaleno ir kt. 

Avokadai ir jų aliejus nuo senų senovės naudojami maistui. Tačiau tai ir turtinga odos bei plaukų priežiūros priemonė. Tuose kraštuose, kur medžiai brandina šiuos vaisius, žmonės avokadų aliejų tepa ant odos, kad apsaugotų ją nuo neigiamo saulės poveikio. Šio aliejaus teigiamas poveikis sausai ir pleiskanojančiai odai buvo žinomas jau prieš tūkstančius metų.

Tai maitinantis, stangrinantis ir drėkinantis odą aliejus, tinkamas kasdienei veido, kaklo ir viso kūno priežiūrai. Ypač puoselėja brandžią, besiraukšlėjančią, sausą, vystančią odą. Ramina ir drėkina egzemos, psoriazės, dermatito kamuojamą odą.

Avokadų aliejų rekomenduojame jautriai paakių ir kaklo odai prižiūrėti; odos apsaugai nuo šalčio žiemą, vaikų odos priežiūrai; apsaugai nuo strijų nėštumo metu, sausų, nepaklusnių, slenkančių ir dažytų plaukų priežiūrai, kaip raminančią priemonę psoriazės ar egzemos pažeistai odai, masažams, ypač mišiniuose su abrikosų kauliukų ar migdolų aliejais, nagų stiprinimui ir augimui gerinti, odai drėkinti ir maitinti po saulės vonių, baseino, saunos ar pirties.

Panašūs produktai
Turite klausimų parašykite mums
Parašykite mums
Vardas*:
Telefonas:
El. paštas*:
Tekstas*: