0
Prekių krepšelis yra tusčias.
loading

Šviežiai spaustas makadamijų riešutų aliejus, 1kg

Šviežiai spaustas makadamijų riešutų aliejus, 1kg
Šviežiai spaustas makadamijų riešutų aliejus, 1kg
img

Šiuo metu prekės laikinai neturime. Parašykite mums, jei norėtumėte gauti pranešimą apie prekės gavimą

Makadamijų riešutai yra vieni brangiausių riešutų pasaulyje. Makadamijų riešutų aliejus yra didžiausias augalinės kilmės Omega-7 rūgšties šaltinis. Makadamijų riešutų aliejuje yra daug mononesočiosios palmitoleinės rūgšties, mononesočiųjų riebalų rūgščių Omega-9, nemažai vitamino E, bei kitų naudingų mikro- ir makoelementų. Aliejus atsparus aukštai temperatūrai, todėl yra tinkamas maistui ruošti aukštoje temperatūroje. Makadamijų aliejus yra malonaus riešutų kvapo, švelnaus skonio.

Vartojimas

Makadamijų riešutų aliejus gali būti naudojamas kaip kosmetikos priemonė bei maistui. Maisto gamyboje aliejus naudojamas maisto ruošimui aukštoje temperatūroje, suteikia puikų švelnų skonį salotoms, daržovių patiekalams, padažams ir marinatams. Kosmetologijoje tinka jautriai, pažeistai, sausai, šerpetojančiai odai. Pasižymi drėkinančiomis ir maitinančiomis savybėmis, ramina ir minkština. Tinka brandžiai odai. Naudojamas masažams, yra puiki priemonė plaukų priežiūrai. Itin plačiai naudojamas plaukų priežiūros priemonių gamyboje kosmetikos pramonėje.

Laikymo sąlygos

Laikyti kambario temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Kilmės šalis

Geriausia iki

Žiūrėti ant pakuotės

Žiūrėti ant pakuotės

Pakuotojas

UAB „Supermaisto kompanija“

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra pažintinio - rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius, o esant būtinybei (pvz., dėl galimų alerginių reakcijų, netoleravimo ar dėl kitų priežasčių), pasitarkite gydytoju.  

Turite klausimų parašykite mums
Parašykite mums
Vardas*:
Telefonas:
El. paštas*:
Tekstas*: