loading

Bergamočių eterinis aliejus, 10 ml

Bergamočių eterinis aliejus, 10 ml
Bergamočių eterinis aliejus, 10 ml
img

Šiuo metu prekės laikinai neturime. Parašykite mums, jei norėtumėte gauti pranešimą apie prekės gavimą

Bergamočių eterinis aliejus išgaunamas iš bergamočių (lot. Citrus bergamia L.) vaisių prinokusių ir neprinokusių žievelių šalto slėgimo būdu ir yra saldaus, malonaus citrusinio kvapo su švelniais gėlių atspalviais. 

Bergamočių eterinis aliejus pasižymi antiseptinėmis, antidepresinėmis, baktericidinėmis, raminamosiomis, karštį mažinančiomis savybėmis. Padeda esant nuovargiui, stresui, gelbėja norint pakelti nuotaiką, pagerinti atmintį ir dėmesio sutelkimą. Dėl puikių antiseptinių savybių tinka kamuojant peršalimui..

Kosmetikoje ir dermatologijoje bergamočių eterinis aliejus naudojamas egzemos,  inkštirų, aknės ir kitų bėrimų kamuojamos odos priežiūrai. Turi savybių normalizuoti riebalų ir prakaito liaukų išsiskyrimą, todėl teigiamai veikia riebią odą, naudingas kamuojant pūslelinei ar įkandus vabzdžiams.

 

Vartojimas

Eteriniai aliejai plačiai naudojami kosmetikos, kvepalų, muilų, smilkalų, valymo priemonių, repelentų gamyboje, taip pat aromaterapijoje,  nuovargį mažinančios arba tonizuojančios priemonės, daug aliejų naudojama farmacijos pramonėje, maisto ir gėrimų gamyboje - kaip natūralios kvapą ir skonį suteikiančios medžiagos.

Laikymo sąlygos

Laikyti kambario temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Kilmės šalis

Indija

Pakuotojas

UAB „Aliejaus spaudimo bazė“

Sudėtis

100% bergamočių eterinis aliejus

Panašūs produktai
Turite klausimų parašykite mums
Parašykite mums
Vardas*:
Telefonas:
El. paštas*:
Tekstas*: