loading

Akmeninė kepimo lenta

Akmeninė kepimo lenta
Akmeninė kepimo lenta
img

Šiuo metu prekės laikinai neturime. Parašykite mums, jei norėtumėte gauti pranešimą apie prekės gavimą

 Akmeninė kepimo lenta 30x20 cm.
 
Nepamainomas dalykas virtuvėje, kepant orkaitėje arba lauke, kepant ant griliaus, šašlykinės virš karštų žarijų! Maistas, kepamas ant įkaitusios lentos, iškepa tolygiai, nesvyla, neskrunda, lieka sultingas ir gardus! Kepimo akmuo prilyginamas ketui, šilumą paskirsto tolygiai ir išlaiko ilgą laiką. Ant geria įkaitinto akmens gamtoje ar kelionėje galėsite mėgautis vakarojimu su bičiuliais, kepdami tai, kas jums patinka. Ant akmeninės kepimo lentos galėsite kepti mėsą, žuvį, picas, jūros gėrybes, daržoves, dešreles, net mėsainius ir kiaušinius! Kartą pabandę kepti ant akmens, daugiau nenorėsite kepti niekur kitur!
 
Maisto gaminimas ant akmeninės kepimo lentos gali skambėti šiek tiek neįprastai, tačiau tai vienas seniausių maisto gaminimo technikų. Kepimui skirtos akmeninės lentos prilyginamos indams iš ketaus, kadangi akmuo ilgai išlieka įkaitęs, o šiluma ant įkaitusio akmens pasiskirsto tolygiai, tokiu būdu, maistas taip pat kepa tolygiai, beveik niekuomet nesvyla.
 
Akmeninė kepimo lenta gali būti nepamainoma jūsų buityje, nes: tai puikus aksesuaras vasarą, kepant lauke ant griliaus. Nuostabi galimybė kepti produktus, kuriuos dažnai būna keblu iškepti ant grotelių – jūrų šukutes ir moliuskus, krevetes, žuvį, įvairias daržoves, mėsainius, mėsos kepsnius, dešreles ar net kiaušinius ir picą. Nesvarbu, ką bekeptumėte, šonkaulius ar daržovių mišinį, galite būti tikri, kad mėgausitės puikiai iškepusiu maistu. Kepimas ant akmeninės lentos užtikrins sultingą, gardų, sveikai ir tolygiai iškeptą maistą, be jokių svilėsių ir pridegusių paviršių, kaip kartais pasitaiko kepant ant grotelių. Akmeninę kepimo lentą patogu pasiimti į gamtą.
 
Tai nepamainomas dalykas virtuvėje, gaminant orkaitėje. Akmuo tolygiai paskirsto temperatūrą kepinio dugne, todėl ant kepimo lentos orkaitėje iškepta pica ar duona įgaus gardžią traškią plutelę ir tolygiai iškeps, mėsa bus sultinga, sluoksniuotos tešlos skanėstai dailiai išsipūs, o kepinių apačia išliks neperkepusi. 
Turite klausimų parašykite mums
Parašykite mums
Vardas*:
Telefonas:
El. paštas*:
Tekstas*: