Slapukų ir privatumo politika

SLAPUKŲ POLITIKA

UAB "Aliejaus spaudimo bazė" internetinėje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies), todėl šiame skyriuje Jums pateikiama išsami informacija apie tai, kaip slapukai naudojami ir kaip Jums apsispręsti, ar slapukus palikti, ar pašalinti.

 

Kas yra slapukai?

Slapukai yra maži tekstiniai failai, saugomi Jūsų įrenginio (pvz., kompiuterio) naršyklėje, kai Jūs naršote interneto sveitainėse. Slapukai yra plačiai naudojami, kad svetainės veiktų geriau ir veiksmingiau.

Slapukus daudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų pritaikytas paslaugas (pvz.; įsimenant prisijungimo duomenis, rodant konkretų naudotoją dominantį turinį).

Slapukų būna skirtingų: laikinieji slapukai (arba seanso slapukai)- pašalinami, kai užveriama naršyklė; nuolatiniai slapukai- nepašalinami ir lieka tol, kol pašalinami aktyviais veiksmais arba kol baigiasi jų galiojimas.

 

Kaip pašalinti slapuką?

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet žinokite, kad jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų kaip dera. Jeigu Jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje www.aboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra Jūsų kompiuteryje.

 

PRIVATUMO POLITIKA

Ši privatumo politika (toliau- Politka) apibendrina, kaip UAB "Aliejaus spaudimo bazė" saugo ir tvarko savo klientų ir internetinės svetainės lankytojų asmens duomenis bei asmeninę informaciją, gautą teikiant bendras internetines paslaugas (angl. General Online Services).

 

Asmens duomenų tvarkymas

Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris ir kt.) yra saugojami nuo praradimo, neleistino panaudojimo ar teisėto pagrindo neturinčio šių duomenų pakeitimo. Asmens duomenys šioje svetainėje naudojami tik kliento užsakymo-užklausos vykdymui atlikti. 

Nuosekliai domimės gerosiomis duomenų apsaugos praktikomis ir techninėmis priemonėmis, todėl užtikiname, kad Jūsų asmeniniai duomenys yra pasitelkiami siekiant įgyvendinti dar kokybiškesnes ir prieinamesnes paslaugas. 

 

Kontaktai

Iškilus su šia Politika susijusiems klausimams ar neaiškumams, galite susisiekti su UAB "Aliejaus spaudimo bazė" el. paštu info@asboil.lt arba telefonu 8 602 84567.

 

Politikos atnaujinimas

Mes turime teisę periodiškai atnaujinti ir keisti privatumo politikos taisykles. Apie bet kokius pasikeitimus informuosime mūsų internetinėje svetainėje. Lankytojas turi suvokti, kad tęsdamas naudojimąsi internetine svetaine, sutinka su atliktais Politikos pakeitimais.

Turite klausimų parašykite mums
Parašykite mums
Vardas*:
Telefonas:
El. paštas*:
Tekstas*: