Prekių pristatymas

Gavę apmokėjimą, užsakymą pristatysime su kurjeriu Jūsų nurodytu adresu per 2–5 darbo dienas.

Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. Siekdami apsaugoti savo klientų ir darbuotojų sveikatą COVID-19 karantino laikotarpiu, imamės visų įmanomų apsaugos priemonių vykdant siuntų  pristatymą. Nuo 2020.03.17 dienos pradedame vykdyti bekontaktį siuntų pristatymą. 

Kiekvieną kartą prieš atvykdamas kurjeris informuos Jus apie prekių pristatymą Jūsų nurodytu telefono numeriu. Kurjeris, neradęs Jūsų namuose sutartu laiku, prekes grąžins mums. Šiuo atveju susisieksime su Jumis dėl pakartotino prekių pristatymo arba pinigų grąžinimo. Pinigų grąžinimo atveju transporto mokestis grąžinamas nebus. Pakartotino prekių pristatymo atveju yra mokamas papildomas pristatymo mokestis. Pirkėjui per 3 darbo dienas neatsiliepus į mūsų pranešimą dėl nepristatytų prekių, pinigų grąžinimas už prekes atidedamas iki atskiro susitarimo, o prekės grąžinamos į mūsų sandėlį.

Gavę siuntą iš kurjerių tarnybos, apžiūrėkite, ar pakuotė nėra pažeista. Jei taip, pažymėkite priėmimo metu arba nepriimkite siuntos. Neužfiksavus duomenų apie siuntos pažeidimus, siunta yra laikoma pristatyta tinkama ir nepažeista.

Pristatymo mokestis Lietuvos Respublikos teritorijos ribose - 2,90 €. 
Į Kuršių Neriją prekes pristatome už papildomą 49,00 € mokestį. 

Užsakymams nuo 20,00 € prekių pristatymas Lietuvos Respublikos teritorijos ribose, išskyrus Kuršių Neriją, nemokamas.

Išspaudoms galioja išskirtinės transportavimo sąlygos. Išspaudų užsakymus, kurių svoris viršija 5 kg, klientai atsiima patys, arba taikomas papildomas, iš anksto sutartas transporto mokestis.

Siunčiame prekes į užsienį. Pristatymo mokestis skaičiuojamas pagal kurjerių tarnybos galiojančius tarifus. Dėl prekių pristatymo į užsienį kreipkitės tel. +370 602 84567 arba el. paštu info@asboil.lt.

Kai vykdomos akcijos, kuomet nuolaidos taikomos visoms prekėms, užsakymų pristatymas gali vėluoti.

Savaitgalį ar per valstybines šventes padarytų užsakymų vykdymas pradedamas pirmą darbo dieną.

Turite klausimų parašykite mums
Parašykite mums
Vardas*:
Telefonas:
El. paštas*:
Tekstas*: