Pirkimo taisyklės

PREKIŲ PIRKIMAS

Apsipirkti ASBOIL internetinėje parduotuvėje galite lengvai patogiu Jums laiku.
Apsipirkimui ASBOIL internetinėje parduotuvėje registracijos nereikia.

Išsirinkite norimą prekę ir spauskite mygtuką „Į krepšelį”. Prieš tai galite pasirinkti norimos prekės kiekį.

Grįžkite atgal į katalogą ir tęskite apsipirkimą, toliau išsirenkant prekes ir dedant jas į krepšelį.
Paspaudę viršuje dešiniajame kampe esantį mygtuką „Krepšelis” arba užėję ant jo su pele, matysite savo krepšelį.

Kai surinksite visas norimas prekes, krepšelyje paspauskite mygtuką „Pirkti“. Tuomet suveskite Jūsų asmens bei pristatymo duomenis, pasirinkite apmokėjimo būdą, susipažinę su pristatymo taisyklėmis ir privatumo politika patvirtinkite užsakymą.

 

 

PREKIŲ APMOKĖJIMO BŪDAI

Šiuo metu už pirkinius galima sumokėti naudojantis šiomis elektroninio atsiskaitymo paslaugomis:

 

Elektroninė bankininkystė

Pasirinkę banką, kurio paslaugomis naudojatės, būsite nukreipti į banko puslapį. Prisijunkite įprastu būdu – sistema jau bus suformavusi mokėjimą už Jūsų prekes. Tam, kad užsakymas būtų pradėtas vykdyti, patvirtinkite ir atlikite mokėjimą už pasirinktas prekes.

 

Debetinės ir kreditinės kortelės

ASBOIL internetinėje parduotuvėje už pirkinius galite atsiskaityti Europos Ekonominės Erdvės šalyse išduotomis MasterCard, VISA ir VISA Electron debetinėmis ar kreditinėmis kortelėmis. Pasirinkę šį apmokėjimo būdą, suveskite ir patvirtinkite Jūsų kortelės duomenis.

 

Bankiniu pavedimu

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, 1-2 darbo dienų bėgyje Jūsų nurodytu elektroniniu paštu bus išsiųsta sąskaita faktūra, kurią Jūs galite apmokėti per 3 kalendorines dienas. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti Jūsų užsakymo numerį.

Negavus apmokėjimo per 3 kalendorines dienas, Jūsų rezervuotos prekės grąžinamos į sandėlį, sąskaita anuliuojama. Užsakymo vykdymas pradedamas po apmokėjimo gavimo.

 

Banko rekvizitai:

Gavėjas: UAB "Supermaisto kompanija"

Įmonės kodas:  304779833

A/s.: LT34 3500 0100 0815 1301

Bankas: AB Šiaulių bankas

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį

 

 

PREKIŲ PRISTATYMAS

Gavę apmokėjimą, užsakymą pristatysime su kurjeriu Jūsų nurodytu adresu per 1–3 darbo dienas.

Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val..

Kiekvieną kartą prieš atvykdamas kurjeris informuos Jus apie prekių pristatymą Jūsų nurodytu telefono numeriu. Kurjeris, neradęs Jūsų namuose sutartu laiku, prekes grąžins mums. Šiuo atveju susisieksime su Jumis dėl pakartotino prekių pristatymo arba pinigų grąžinimo. Pinigų grąžinimo atveju transporto mokestis grąžinamas nebus. Pakartotino prekių pristatymo atveju yra mokamas papildomas pristatymo mokestis. Pirkėjui per 3 darbo dienas neatsiliepus į mūsų pranešimą dėl nepristatytų prekių, pinigų grąžinimas už prekes atidedamas iki atskiro susitarimo, o prekės grąžinamos į mūsų sandėlį.

Gavę siuntą iš kurjerių tarnybos, apžiūrėkite, ar pakuotė nėra pažeista. Jei taip, pažymėkite priėmimo metu arba nepriimkite siuntos. Neužfiksavus duomenų apie siuntos pažeidimus, siunta yra laikoma pristatyta tinkama ir nepažeista.

Pristatymo mokestis Lietuvos Respublikos teritorijos ribose - 2,90 €. 

Į Kuršių Neriją prekes pristatome už papildomą 49,00 € mokestį. 

Užsakymams nuo 20,00 € prekių pristatymas Lietuvos Respublikos teritorijos ribose, išskyrus Kuršių Neriją, nemokamas.

Išspaudoms galioja išskirtinės transportavimo sąlygos. Išspaudų užsakymus, kurių svoris viršija 5 kg, klientai atsiima patys, arba taikomas papildomas, iš anksto sutartas transporto mokestis.

Siunčiame prekes į užsienį. Pristatymo mokestis skaičiuojamas pagal kurjerių tarnybos galiojančius tarifus. Dėl prekių pristatymo į užsienį kreipkitės tel. +370 602 84567 arba el. paštu info@asboil.lt.

Kai vykdomos akcijos, kuomet nuolaidos taikomos visoms prekėms, užsakymų pristatymas gali vėluoti.

Savaitgalį ar per valstybines šventes padarytų užsakymų vykdymas pradedamas pirmą darbo dieną.

 

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Apie įsigytas netinkamos kokybės prekes prašome informuoti mus ne vėliau kaip per 2 darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos el. paštu info@asboil.lt.

Norėdami nekokybišką prekę grąžinti arba pakeisti kita preke, nurodytu elektroniniu paštu atsiųskite prašymą, kuriame turi būti nurodytas norimos grąžinti prekės pavadinimas bei priežastis, dėl kurios ši prekė yra grąžinama, būtinai pateikite prekės įsigijimo dokumentą. Sutikdami su šiomis taisyklėmis, patvirtinate, jog Jums nesuteikiama teisė nenurodant pagrindo reikalauti įsigytų prekių keitimo arba grąžinimo. Grąžinama prekė turi būti nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos, tos pačios komplektacijos, kokios buvo Jūsų gauta.

Prekės keičiamos arba grąžinamos iš anksto suderinus su Pirkėju prekių keitimo arba grąžinimo procesą.

Nekokybiškos prekės grąžinimo atveju pinigai už grąžintą prekę bus pervesti ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už pirkinius.

Nekokybiškos prekės keitimo atveju prekė yra apkeičiama vienoje iš parduotuvių ALIEJUS arba per 14 darbo dienų grąžinama mums į sandėlį ir pakeičiama tokia pat arba pagal Jūsų pegeidavimą kita kokybiška preke. Jeigu pakeistos prekės vertė yra didesnė nei grąžintos prekės vertė, Jūs sumokate kainos skirtumą. Jeigu pakeistos prekės vertė yra mažesnė nei grąžintos prekės vertė, grąžiname Jums kainų skirtumą.

Transporto mokestis visais atvejais į prekių vertę yra neįskaičiuojamas ir negrąžinamas.

Prekė yra negrąžinama, jei jos defektas atsirado dėl Pirkėjo atliktų veiksmų, netinkamo prekės naudojimo, laikymo.

ASBOIL internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.

 

 

KONTAKTAI
Visais rūpimais klausimais, susijusiais su pirkimu ASBOIL internetinėje parduotuvėje, rašykite el. paštu 
info@asboil.lt arba skambinkite telefonu +370 602 84567 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val.

Turite klausimų parašykite mums
Parašykite mums
Vardas*:
Telefonas:
El. paštas*:
Tekstas*: