Migdolų riešutų aliejus
Migdolų riešutų aliejus

Ypatybės

Tinka kepti
Vitaminas E
Omega 6

Migdolų riešutų aliejus gausus mononesočiųjų riebalų rūgščių Omega-9, šiek tiek polinesočiųjų Omega-6, vitamino E, augalinių sterolių.

Migdolų aliejus yra šviesiai geltonos spalvos, bekvapis. Aliejus ypač vertinamas kosmetikoje – naudojamas kūno,veido, rankų, plaukų, nagų priežiūrai.

Migdolų aliejus padeda mažinti uždegiminius procesus, odos niežėjimą, saugo nuo žalingo aplinkos poveikio, lėtina odos ląstelių senėjimą.

Tai puiki priemonė, skatinanti plaukų augimą, juos maitinanti, suteikianti elastingumo ir blizgesio, taip pat puikus pagalbininkas nagų stiprinimui, blakstienų augimą gerinanti priemonė.

Su migdolų aliejumi namų sąlygomis galite gaminti veiksmingas tonizuojančia kaukes. Migdolų aliejus gali puikiai pakeisti veido ir akių valiklį. Keletas lašų šio aliejaus praturtins jūsų naudojamą kremą. Migdolų aliejų taip pat galite naudoti masažams – gryną, arba maišomą su kitais aliejais.

Migdolų aliejus tinka visiems odos tipams.

Migdolų aliejus taip pat gali būti naudojamas ir maisto gamyboje – šaltų ir karštų patiekalų gardinimui, kepiniams, desertams, marinatams.

Receptai

Migdolų riešutų aliejus sveikatai
Turite klausimų parašykite mums
Parašykite mums
Vardas*:
Telefonas:
El. paštas*:
Tekstas*: